Piektdien Phjončhanā sāksies XXIII Ziemas olimpiskās spēles, kas norisināsies līdz 25. februārim. – Vai jūs sekosit līdzi olimpiešu startiem un kādus panākumus prognozējat Latvijas olimpiskajai izlasei? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Jogita no Aronas pagasta: – Ar nepacietību gaidu olimpisko spēļu atklāšanas ceremoniju. Mums ģimenē patīk skatīties sportu un līdzi just. Novēlu, lai mūsu olimpiešiem veicas, jo ir ieguldīts liels darbs, un lai nav pilnīgi nekādu ziņu par sportistu traumām.
Ziedonis no Bērzaunes: – Es domāju, ka mūsējie tiks pie medaļām. Visas iespējas tās iegūt ir brāļiem Dukuriem, vismaz sudraba medaļai vajadzētu būt, lai gan skeletonā būs ļoti sīva konkurence. Tuvu trijniekam ir arī mūsu bobslejisti.
Madoniete Dace: – Protams, olimpiskās spēles skatīšos no pirmās dienas, bet jo īpaši mani interesē slēpošana, biatlons, skeletons, kamaniņas, bobslejs. Domāju, ka vienam no Dukuriem olimpiskajai medaļai vajadzētu būt. Martins jau ir ar ļoti stipru nervu sistēmu, un tas viņam olimpiskajā trasē tikai palīdzēs.
Rudīte no Lauteres: – Par Latvijas sportistu panākumiem vairāk uzzinu sporta ziņās. Cerēsim, ka mūsējiem olimpiskajās spēlēs veiksies un būs arī olimpiskās medaļas. Katrā ziņā to ļoti gribētos, tāpēc turēsim īkšķus!
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
06.02.2018.