27. un 28. janvārī Rīgas Sporta manēžā notika 48. Latvijas čempionāts daudzcīņās telpās. Par Latvijas čempionu septiņcīņā vīriešiem kļuva Madonas bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) audzēknis Krišjānis Beļaunieks.
Krišjānis kopsummā sakrāja 5230 punktu, kas ir sportista jauns personiskais rekords (60 m – 7,05 sek., tāllēkšana – 7,06 m, 7 kg lodes grūšana – 13,17 m, augstlēkšana – 1,90 m, 60 m barjerskrējiens – 8,80 sek., kārtslēkšana – 4,00 m, 1000 m – 2.52,77).
Vēl jāuzteic U-18 grupas jaunieši Jānis Šķēle un Laura Dūma, kuri ar lieliskiem personiskajiem rekordiem attiecīgi septiņcīņā un pieccīņā ļoti spēcīgā konkurencē palika ceturtajā vietā. Jānim kopsummā – 4355 punkti (7,72 sek.-6,33 m-12,84 m-1,86 m-8,73 sek.-3,00 m-3.11,68). Laura savukārt sakrāja 3322 punktus (60 m barjerskrējiens – 9,10 sek., augstlēkšana – 1,54 m, 3 kg lodes grūšana -12,82 m, tāllēkšana – 5,16 m, 800 m – 2.51,38). U-16 grupā pieccīņā labs sniegums padevās Laurim Zālītim – 2318 punktu un 6. vieta 17 puišu konkurencē, kā arī Ērikai Līnai Rivseniecei – 2648 punkti un 8. vieta 26 meiteņu konkurencē.
06.02.2018