6. un 7. janvārī Tukumā notika 3. kārtas spēles U-12 Latvijas regulārajā čempionātā Persil grupām.
Madonas BJSS U-12 (2006. g. dz.) komanda cīnījās par 9.-16. vietu 32 komandu konkurencē.
Sabraukums izdevās ļoti veiksmīgs, kaut gan pirmajā spēlē zaudējām mājiniekiem –
Tukuma komandai (38 : 51), toties otrajā dienas spēlē pret Ventspils "Spars" guvām uzvaru (42 : 29).
Otrajā sabraukuma dienā izcīnīta uzvara pār I. Miglinieka sk./Salaspils komandu (34 : 30), bet vakara spēlē – uzvara pār "Liepāju" (49 : 34).
Sabraukums un rezultāti bija ļoti labi. Ceturtās kārtas 1. posms jau norisinājās Ērgļu vidusskolas zālē.
30.01.2018.