6. janvārī Balvu ģimnāzijas sporta zālē notika mācību treniņspēle starp FK "Balvu Vilki" U-7 (2011. g. dz.) un Madonas BJSS U-6 (2012. g. dz.) jaunajiem futbolistiem.
Topošajiem Madonas bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkņiem šī bija pirmā spēļu prakse un izbraukums ārpus ierastās treniņprocesa vietas. Pirmo spēļu pieredzi ieguva astoņi mazie futbolisti. Neraugoties uz to, ka mūsu komanda spēlēja pret vienu gadu vecākiem spēlētājiem, spējām aizvadīt līdzvērtīgu spēli. Bijām droši, neatlaidīgi un radoši. Mazie futbolisti, gūstot trīs vārtus, sagādāja pozitīvas emocijas sev un vecākiem. Spēles rezultāts bija neizšķirts: FK "Balvu Vilki" U-7 – Madonas BJSS U-6 – 3 : 3.
Aicinām pievienoties futbola spēlētājiem 2012. gadā dzimušos puišus, jo komandas komplektēšana turpinās.
23.01.2018.