Madonas BJSS U-12 jaunie basketbolisti tiekas ar seškārtējo Eiropas čempionu un olimpisko čempionu Martinu Dukuru.
No 26. līdz 28. decembrim Madonas BJSS U-12 (2006./2007. g. dz.) jauniešu komanda vēl vecajā gadā paspēja piedalīties basketbola turnīrā Siguldā "Ziemassvētku kauss 2017".
U-12 grupā sacentās sešas komandas. Trijās dienās aizvadītas piecas labas spēles, kas kalpoja kā treniņš Latvijas Jaunatnes basketbola līgas 3. kārtas spēlēm 6. un 7. janvārī Tukumā pret Ventspils "Spars", Tukuma, I. Miglinieka sporta skolas/Salaspils komandām.
26. decembrī izcīnīta uzvara spēlē pret BK "Ķekava" ar rezultātu 49 : 26. Otrajā turnīra dienā abās spēlēs gūta uzvara spēlē pret "Salacgrīvu" ar 91 : 12, pret BS "Ogre" komandu ar 57 : 20. Trešajā dienā uzvarējām vietējo Siguldas komandu ar 53 : 20. Tomēr beidzamā spēle pavisam neizdevās, un sekoja zaudējums VEF/"Ķekava" komandai – 45 : 70.
Sudraba medaļas, kausu un balviņas Madonas BJSS rindās saņēma: J. Liepiņš, P. Supe, S. D. Lietavietis, M. Ļebedevs, R. D. Iecelnieks, M. Strods, R. Antulis, K. Greidiņš, M. Peilāns, R. Ščeglovs, J. D. Bortņikovs, D. Aņikins un K. P. Pātaga.
Tehnikas konkursā no visu komandu dalībniekiem play-off sešpadsmitniekā iekļuva trīs madonieši – K. Greidiņš, S. D. Lietavietis un P. Supe. Vislabāk veicās Pēterim Supem, kas zaudēja tikai finālā, ieņemot 2. vietu.
Madonas BJSS U-12 komanda novēl laimīgu jauno gadu. Lai vēlme trenēties tikai aug, sekmes skolā kļūst arvien labākas un vēl vairāk uzvaru 2018. gadā!
10.01.2018.