Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Kā sācies jaunais gads

ŽEŅA KOZLOVA

Autors • 02.01.2018.

Burtu lielums

– Kā jums ir iesācies jaunais gads, kā to sagaidījāt, un vai pirmos darbus arī
esat paspējuši paveikt?
– vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Cesvainietis Ernests: – To sagaidījām mājās ģimenes lokā – es, sieva un divi suņi. Visi bērni ir aizbraukuši, arī mazbērni ir projām, vienīgi mēs šeit esam palikuši, bet labi, ka tā, jo viņiem vismaz ir, pie kā ciemos atbraukt. Ja valstsvīri, kā par to runāja savās Jaungada uzrunās, izdomās, kā panākt, lai Latvijā būtu darbavietas un varētu nopelnīt vismaz tūkstoti uz rokas, tad, domāju, puse atgrieztos dzimtenē.

Didzis no Barkavas:
– Jauno gadu sagaidījām mierīgi cerībā, ka mums visiem tas būs veiksmīgs. Iepriekšējais gads beidzās rosīgi, un līdzīgi – ar remontu un krāsošanas darbiem mājā – ir iesācies arī jaunais gads.

Jānis no Saikavas:
– Jauno gadu sagaidījām mājās. Noskaņa nav mainījusies, tā ir apmēram tāda, kāda bija iepriekšējā gadā. Tad jau skatīsimies, vai jaunajā gadā piepildīsies tas, kas, to sagaidot, tika solīts.

Silvija no Londonas:
– Beidzamajos sešos gados uz mājām 1. janvārī esmu atbraukusi pirmo reizi ar cerību, ka būs ziema un sniegs. Bet nekā! Pašlaik neredzu, ka tuvākajā laikā varētu atgriezties. Tad Latvijā ir jābūt iespējai nopelnīt 800-1000 eiro uz rokas, lai varētu dzīvot, nevis tikai izdzīvot.

3.01.2018.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px