Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Kā sagaidīsit Jauno gadu?

ŽEŅA KOZLOVA

Autors • 28.12.2017.

Burtu lielums

– Kā sagaidīsit Jauno gadu, un ko novēlat sev, savai ģimenei un Latvijai, ieejot mūsu valsts simtgadē? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Jānis no Lubānas: – Parasti Jauno gadu sagaidām Lubānas centrā, kur notiek skaista svētku uguņošana. Latvijai novēlu izturību arī nākamajos simt gados, bet pašiem – lai tikai ir darbs, jo tad būs arī viss pārējais.

Lara no Vestienas: – Es, visticamāk, to sagaidīšu mājās kopā ar ģimeni. Noskatīšos arī teātra uzvedumu, kas katru gadu tiek uzvests mūsu Vestienas ciematiņā. Sagaidot Latvijas lielo jubileju, novēlu uzlabot situāciju, jo daudzi šajā valstī jūtas nelaimīgi. Es domāju, ka Latvija tik tiešām var attīstīties un sasniegt augstu attīstības līmeni, ja pie varas nebūtu pārāk savtīgi cilvēki. Ir ļoti daudz šādu stāstu gan par pašvaldībām, gan valdību. Cerams, ka jaunajā gadā arī nākamajā Saeimā ievēlēsim labākos cilvēkus, jo tie tēli, ko veido deputāti, bieži vien ir mānīgi. Savukārt sev un savai ģimenei novēlu vienkārši būt laimīgiem, un tas jau ir galvenais.

Gerda no Liezēres:
– Vēl jau viss nav izdomāts, bet ticamāk, ka sagaidīšu kopā ar ģimeni. Latvijai novēlu attīstīties, vairāk skatīties uz citu valstu pieredzi un lai cilvēki kļūtu saprotošāki un atvērtāki uzskatos, bet savai ģimenei novēlu būt pozitīviem, draudzīgiem. Arī Madonas novada iedzīvotājiem novēlu skatīties uz priekšu un citu valstu pieredzi.

Madoniete Anna:
– Latvijas lielās jubilejas gadu gaidu labā noskaņā. Jauno gadu sagaidīšu tepat Madonā, Saieta laukumā, kur notiks svētku uguņošana. Visiem novēlu labklājību, un to novēlu arī Latvijai – lai visi būtu pārtikuši, veseli, izglītoti, nebrauktu uz ārzemēm, dzīvotu tepat un darbavietas radītu Latvijā, un lai mūsu valsts pastāv mūžu mūžos!

Madonietis Ivars:
– Jauno gadu sagaidu cerīgi. Es dzīvoju Saieta laukumā un vienmēr baudu svētkus, kas tur notiek. Man tie patīk. Latvijai novēlu izturēt pārmaiņas, kuras ir nepieciešamas, jo vairāk ir jādomā par tautu, nevis kā tagad, kad valdība vairāk ir par sevi. Sev un savai ģimenei novēlu veselību, un viss pārējais tad arī būs.

29.12.2017.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px