– Kāds jums bijis nu jau aizejošais – 2017. – gads, un kā sagaidīsit Jauno gadu? – jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Bērzaunietis Edgars: – Gads ir bijis normāls. Viens mazdēls pabeidza koledžu, bet jaunākais beigs maģistrantūru. Pašam, protams, gadi nāk klāt, mazumā tie neiet, taču optimisms nezūd. Kā bitenieks šo gadu, ņemot vērā ieguldīto darbu, nevaru uzskatīt par pašu veiksmīgāko, bet pašiem medus pietiek. Jauno gadu parasti sagaidu Madonā. Uz Saieta laukumu neeju, bet kalniņā pakāpjos un apskatos, kā notiek svētku uguņošana.
Dzintra no Mārcienas: – Šis gads ir bijis diezgan labs. Gribētos, lai jaunajā gadā mūsu valdība vairāk padomātu par parastajiem cilvēkiem un drusciņ augstāks būtu dzīves līmenis. Jauno gadu sagaidīsim visi kopā ģimenes lokā.
Madoniete Laima: – Šis gads ir bijis jauks, viss ir kārtībā, un to arī pārējiem novēlu. Tā kā jaunais, 2018., gads pēc ķīniešu horoskopa būs Suņa gads, lai visi ir tikpat draudzīgi un saticīgi, kādi ir arī sunīši, un, protams, visiem novēlu labu veselību! Jaungadu sagaidīsim Madonā, droši vien iesim skatīties salūtu.
Sandra no Cesvaines: – Tas ir bijis diezgan labs. Nupat arī dēls, kas mācās Cesvaines vidusskolā, iepriecināja ar zelta liecību. Jauno gadu sagaidīsim laukos savās mājās. Visiem vēlu laimi, veselību, prieku, saticību!
27.12.2017.