Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Pateicība

Anita Kļaviņa

Autors • 21.12.2017.

Burtu lielums

Ar puteņiem un sniegu,
ar egļu smaržu,
ar klusām zvanu skaņām
nāks Ziemassvētku nakts.
Un kā pasaku rūķi, tinušies sniega segās,
steigs sveicieni ciemos pie jums.

Pateicībā par kopīgo svētku prieku gaišus un baltus Ziemassvētkus vistuvāko cilvēku vidū vēlu: kinorežisoram Jānim Streičam, mūsu novadniecei aktrisei Olgai Dreģei, aktierim Jānim Paukštello un koncertuzveduma "Mūsu Latvijas Gaismas cilvēks – Jānis Streičs" dalībniekiem: dziedoši muzicējošajām ģimeņu kapelām Gavariem-Novikiem (Lubānas novads, Meirāni), Igauņiem (Rēzeknes novads, Gaigalava), viesiem no Ērgļu puses, Rūdolfa Blaumaņa "Brakiem" – Zintai Saulītei, muzeja direktorei, Maijai Pickai, Mārītei Breikšai, Maijai Akmanei, Jāņa Norviļa Madonas mūzikas skolas saksofonistu kvartetam (ped. Andrejs Cepītis) un direktora vietniecei mācību darbā Ingrīdai Gailītei, TDA "Vidzeme" jaunākās un vidējās paaudzes deju kolektīviem (vad. Rudīte Jurciņa), Ikšķiles novada jauktajam korim "Ikšķile" (diriģents Česlavs Batņa, kormeistare Inguna Rijniece, vokālais pedagogs Emīls Klaužs, solists – mans bijušais audzēknis Arvis Petkuns), Sarkaņu pagasta jauktajam vokālajam ansamblim "Rondo" (vad. Dace Kalniņa), pasākuma vadītājiem Aigaram Novikam un manam bijušajam audzēknim Kristapam Šķēlam, novada bibliotēkas darbiniecei Sarmītei Radiņai, mūziķim Intaram Zommeram.
Visu koncertuzveduma dalībnieku atdeve bija mīlestības un atvērtības caurstrāvota. Vissirsnīgākais paldies par šo starojumu.
Sirsnīgus sveicienus sūtu Latvijas  simtgades svētku pasākumu koordinatorei Madonas novadā Valdai Kļaviņai, Madonas novada pašvaldībai, Sarkaņu pagasta pārvaldei, Madonas novada iestādēm, atsaucīgajiem uzņēmējiem un novada ražotnēm, to direktoriem un vadītājiem, kuru vārdus pieminēju "Madonas Novada Vēstnesī".
Īpaši pateicīga esmu par sapratni, atzinīgajiem patiesa prieka un gandarījuma vārdiem visiem pasākuma klausītājiem un skatītājiem, kā arī tiem novada un Madonas apriņķa ļaudīm, kas domās un laba vēlējumos bija kopā ar mums, tā gaiši un viegli ieejot GAISMAS CEĻĀ UZ MŪSU LATVIJAS SIMTGADI, DIEVA un mūsu GAISMAS CILVĒKU STAROJUMĀ.
Vismīļākais paldies vistuvākajiem cilvēkiem – manam atbalstam.
Visiem, visiem Latvijā novēlu 2018. gadā atrast katram pašam atsevišķi un mums visiem kopā vispatiesākās mūsu dzīves vērtības. Paskatīsimies visapkārt! Mums ir tik daudz Gaismas cilvēku, kuru starojumā kļūstam gaišāki un redzīgāki arī paši.
Lai ar jauno gadu ienāk prieks par padarīto un vēl darāmo! Lai Dievs mūs visus svēta!

22.12.2017.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px