Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Ziemassvētku noformējums

ŽEŅA KOZLOVA

Autors • 18.12.2017.

Burtu lielums

– Kā jums patīk Ziemassvētku noformējums Madonā, savā pilsētā vai pagastā? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Anita no Vestienas pagasta: – Droši vien, lai Madonā to novērtētu, ir jāatbrauc vakarā, bet, kā var spriest pēc „Starā" publicētajām bildēm, tam vajadzētu būt foršam. Man patīk arī sniega skulptūras. Tās ir ne tikai Madonā, bet, piemēram, arī Bērzaunē pie centra „Rīts", kur izveidotas ļoti skaistas ragaviņas. Taču visvairāk es priecājos par sniegu Gaiziņā, jums jau te, Madonā, sniega ir maz.

Solvita no Skotijas:
– Es nupat uz Latviju tikai esmu atbraukusi. Neesmu vēl paspējusi apskatīties ne Madonu, ne arī Varakļānus. Bet Skotijā Ziemassvētku noformējums jau kādu mēnesi mirdz visās krāsās. Ļoti skaistu Ziemassvētku egli redzēju Jēkabpilī un Koknesē.

Madoniete Santa:
– Šogad esmu pamanījusi arī jaunus dekorus, un man ļoti, ļoti patīk lielā egle Saieta laukumā, kas ir citādāka nekā iepriekšējos gados. Patīk arī sniega skulptūras pie ēkas Blaumaņa ielā 17. Ļoti skaists Ziemassvētku noformējums ir arī pie bērnudārza „Saulīte" .

Raita no Biksēres:
– Visur Ziemassvētku noformējumā ir kaut kas jauns, visi jau cenšas kaut ko izdomāt. Madonā skaisti ir vakarā, kad iestājusies tumsa un viss tiek izgaismots. Gan pašai, gan bērniem patīk lielā egle Saieta laukumā, kurai garām braukt sanāk katru rītu.

19.12.2017.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px