Šāds moto bija lasāms uz afišām Pļaviņu kultūras namā, kur savu "pilngadību" (šoreiz tie bija pirmie sešpa-dsmit gadi) atzīmēja vietējais koris "Loreleja", pie kura viesos pabija arī mūsu novada pārstāvis – vīru koris "Gaiziņš".
Starp uzaicinātajiem ciemiņiem bija gan pārstāves no Daudzevas, gan Kokneses "Animas" sieviešu koriem, arī jauktais koris "Vīgante". Koncertā izskanēja četras dziesmas – U. Stabulnieka, E. Plauža "Svece", V. Kaminska, Ā. Elksnes "Tosts", R. Paula, M. Zālītes "Draugi, man sakiet!" un U. Lapsiņa, J. Brežģa "Gaiziņš", bet piektā – "Vēlējums" ar diriģentes Ritas Briņķes mūziku un Aspazijas dzeju – tika veltīta jubilāram – korim "Loreleja".
13.12.2017.