Madonas sporta centrā 10. decembrī norisinājās Madonas BJSS meiteņu volejbola komandas spēles par Latvijas jaunatnes kausa izcīņas 7. vietu U-14 (2004. g. dzim. un jaunākas) grupā.
Madonietes spēlēja pārliecinoši, uzvarot visās spēlēs ar 2 : 0 (spēles pret Aizkraukles, Rēzeknes un Liepājas komandām).
Spēļu gaitā Madonas komanda veiksmīgi realizēja pirms spēlēm izvirzītos uzdevumus – veikt sarežģītas serves (īpaši labi tas izdevās J. Bērziņai) un sākt spēlēt 5+1 sistēmā – ar vienu cēlāju (to veica Z. Kuldperka). Komandā spēlēja arī M. Dzilna, K. Ričagova, F. Trokša, A. Romule, L. Škutāne, M. Rudzīte.
Tagad Madonas meitenēm atelpa līdz janvārim, kad sāksies Latvijas čempionāts.
Paldies SIA „Heta" un personīgi Normundam Ūbelim par jaunu iesildīšanās formu sponsorēšanu, kā arī vecākiem par atsaucību un atbalstu.
Madonas BJSS vecākās U-16 (2002.-2003. g. dzim.) grupas komandu gada nogalē vēl gaida spēles Madonas novada čempionātā volejbolā sievietēm – tā ir laba iespēja krāt spēļu pieredzi.
12.12.2017.