VARAKĻĀNU pilsētas tautas bibliotēkas darbinieces teic, ka akreditācijai, kas notiks trešdien, 30. maijā, ir sagatavojušās. – Tieši pateicoties šim notikumam, izdevies pamatīgi sakārtot dokumentus, norakstītas grāmatas, kas morāli novecojušas vai lasītāju pārāk nolietotas, – stāsta bibliotēkas vadītāja Līga Šuste, – mums pašām liekas, ka viss ir kārtībā.
Telpas mums ir labas, rudens pusē būs vēl plašākas uz tā rēķina, ka mākslas un mūzikas skola aizies uz citām telpām. Tad arī būs papildu datori no Bila Geitsa fonda un par pašvaldības līdzekļiem pirktie. Tagad ir 2 datori bibliotēkas darbiniecēm – man un Rasmai Segalei, 2 – lasītājiem, bet klāt varētu nākt aptuveni 9 datori. Lasītāju pa gadu kopā sanāk ap 600. Grāmatas pērkam par pašvaldības līdzekļiem, kā arī iesaistāmies dažādos projektos, grāmatas dāvina arī lasītāji privāti.
Autore: ASTRA ZAGORSKA