Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Eglīti pirmoreiz iedegs pēc domubiedru iniciatīvas

IVETA ŠMUGĀ

Autors • 05.12.2017.

Burtu lielums

LUBĀNAS novadā pie Meirānu vecās stacijas šosvētdien, 10. decembrī, pulksten 14 notiks egles iedegšanas svētki. – Šāds pasākums Meirānos notiks pirmoreiz, – atklāj Meirānu tautas nama vadītāja Inga Aizsilniece.

– Iniciatīva pieder meirānietei Inai Bidiņai un domubiedru grupai. Mums Lubānas novada pašvaldība piešķirs transportu, ar ko brauksim uz mežu pēc eglītes. Ir jau sagādātas virtenes un rotājumi. Izvēlējāmies, ka vispiemērotākā vieta eglītes iedegšanai būs Meirānu stacija. Pasākuma laikā būs teltis, kur paredzēta cienāšanās ar piparkūkām, būs rokdarbnieku, amatnieku un mājražotāju izstāde-tirdziņš, kur varēs iegādāties kādu dāvaniņu. Ar koncertu ieradīsies Lubānas koris.

6.12.2017.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px