Madonas BJSS U-12 (2006. g. dz.) komanda veiksmīgi aizvadījusi 2. posmu Baltijas zēnu basketbola līgā (BBBL).
Posms notika 24. novembrī, 1. un 2. decembrī Rīgā, sporta kompleksā "Ķeizarmežs" un SC "Mežaparks" sporta zālēs.
Pirmajā posmā Igaunijā (Vinni) zaudējām spēlē pret "Neva Stars" (Sanktpēterburga) ar rezultātu 16 : 45, ar 16 : 51 – "Timirjazevskaja" (Maskava), TTU (Tallina) – 17 : 32, "Grom" (Maskava) – 4 : 65, bet tika izcīnīta pirmā uzvara BBBL spēlēs pār "Keila KK" (Igaunija) ar 41 : 36.
Šogad kopējais komandu skaits līgā ir palielinājies līdz pat 28 komandām. Mūsu A apakšgrupā spēlē: "Kotka" (Somija), "Neva Stars" (Krievija), "Timirjazevskaja" (Krievija), "Tukums" (Latvija), "Madona" (Latvija), "Keila" (Igaunija), "MUKI" (Somija), "Glorija" (Krievija), IMSS (Latvija), TIIT SOKU (Igaunija), "Palliklubi" (Igaunija), "Mārupe" (Latvija), TTU (Igaunija), "Admiralteyskaja" (Krievija).
B apakšgrupā sacenšas: ASKA (Lietuva), Tartu (Igaunija), South-Estonia Basketball (Igaunija), "Dinamo" (Krievija), VKM (Lietuva), "Rīdzene" (Latvija), Rapla (Igaunija), "Līvāni" (Latvija), "Moscow SH" (Krievija), "Jugla" (Latvija), "HONKA" (Somija), CSKA (Krievija), "Valmiera" un "Talsi" (Latvija).
Otrā posma spēles iesākās 24. novembrī ar diviem zaudējumiem pret spēcīgām komandām. Pirmajā spēlē zaudējām Somijas "MUKI" (Helsinki) ar rezultātu 24 : 58. Otrajā vakara spēlē zaudējām Krievijas "Admiralteyskaja" (Sanktpēterburga) ar 24 : 44.
1. decembrī pārsteidzoši labi aizvadīta spēle pret I. Miglinieka skolu, kam pirms nepilnas nedēļas zaudējām Latvijas Jaunatnes basketbola līgas ietvaros, bet BBBL šo komandu uzvarējām ar rezultātu 43 : 22. Otrajā dienas spēlē tikpat pārsteidzoša sekoja uzvara pār Tartu "Palliklubi" komandu, kam pagājušajā sezonā zaudējām vairāk par 30 punktiem, bet tagad – mūsu uzvara (41 : 35).
2. decembrī rīta spēlē pārcietām zaudējumu pret "Tiit Sokku KK" ar 37 : 47, bet otrajā dienas spēlē ļoti nervozā un "trakā" cīņā pieveikta komanda "Tukums" ar 36 : 34 un svinēta jau ceturtā uzvara šajā spēcīgajā līgā un konkurencē. Otrajā dienā komanda spēlēja bez S. D. Lietavieša (potītes trauma) un otrajā dienas spēlē – arī bez M. Stroda līdzdalības (traumas dēļ).
BBBL pēc 2. posma Madonas U-12 A grupā 14 komandu konkurencē ir gūtas 4 uzvaras un 7 zaudējumi. Posmā Madonas BJSS U-12 komandas sastāvā spēlēja 13 spēlētāji: S. D. Lietavietis, M. Peilāns, D. Aņikins, T. Gulbis, R. Udrass, J. Liepiņš, M. Ļebedevs, R. Ščeglovs, K. Greidiņš, P. Supe, J. D. Bortņikovs, M. Strods, K. P. Pātaga.
Paldies Madonas BJSS par jaunajām formām, paldies vecākiem par jaunajiem iesildīšanās krekliem un atbalstu!
Tiekamies BBBL 3. posmā Madonā no 16. līdz 18. februārim!
6.12.2017.