25. un 26. novembrī Jēkabpilī notika Jaunatnes basketbola līgas U-12 (2006. g. dz.) 2. kārtas sabraukuma spēles. Pirmajā kārtā Madonas BJSS jaunie basketbolisti aizvadīja 13 spēles – 10 uzvaras un trīs zaudējumi.
25. novembrī komanda bija nogurusi pēc iepriekšējā dienā aizvadītām pirmajām divām spēlēm Baltijas zēnu basketbola līgā. Tāpēc Jaunatnes basketbola līgas 25. novembra spēlēm lielāka nozīme bija katra spēlētāja spēles laika palielināšanai un pieredzes gūšanai. Pirmajā spēlē gūts zaudējums pret BJBS "Rīga"/Rīdzene B komandu ar rezultātu 31 : 48, tad sekoja zaudējums Rīgas/DSN komandai ar 18 : 65 un arī I. Miglinieka skolas/Salaspils komandai (24 : 53). 26. novembrī Jēkabpilī atlikušajā spēlē godam cīnījāmies ar Rīgas/Juglas komandu, bet spēles pašās beigās, kaut tikai ar punkta starpību, tomēr zaudējums – 53 : 54.
Pēc šīm Latvijas Jaunatnes basketbola līgas spēlēm domās jau bijām Baltijas zēnu basketbola līgas 2. posma spēlēs, kas norisinājās 1. un 2. decembrī, bet 3. kārta Jaunatnes līgā norisināsies 6. un 7. janvārī. Madonas BJSS U-12 komanda 6. un 7. janvārī cīnīsies grupā par 9.-16. vietu pret Liepāju, Līvāniem, Tukumu, Valmieru, Ventspili, I. Miglinieka skolu/Salaspils un Jūrmalas komandu.
Vēl joprojām aicinām 2009.; 2008; 2007. un 2006. g. dzimušus jaunus basketbolu trenēties gribošus zēnus Madonas BJSS basketbola nodaļā!
5.12.2017.