Madonas BJSS U-19 (1999./2000. g. dz.) jauniešu komandai Latvijas basketbola Superlīgā 15 komandu konkurencē regulārajā čempionātā gūtas piecas uzvaras un trīs zaudējumi.
12. novembrī Rīgā U-19 komanda izcīnīja uzvaru pār BJBS "Rīga"/A. Kraukļa VEF komandu ar rezultātu 105 : 85 (E. Pētersons – 29 punkti, R. Brants un L. Lazdiņš – 17 p., N. Dzelzkalējs – 14 p., N. Skripka – 8 p., E. Skuja – 6 p.). 14. novembrī piedzīvots zaudējums Valmierā ar rezultātu 76 : 87 (N. Dzelzkalējs – 20 p., E. Pētersons – 19 p., L. Lazdiņš – 12 p., R. Brants – 11 p.). 17. novembrī komanda zaudēja Rīgā VEF skolas komandai ar rezultātu 63 : 85 (E. Pētersons – 15 p., R. Brants, N. Dzelzkalējs, L. Lazdiņš – 11 p., N. Skripka – 10 p.). 27. novembrī Rīgā Superlīgā izcīnīta piektā uzvara pār BJBS "Rīga"/Jugla komandu ar 83 : 68 (E. Pētersons – 32 p., L. Lazdiņš – 17 p., D. Kolns – 11 p., N. Dzelzkalējs – 10 p., R. Brants – 6 p., N. Skripka – 4 p., E. Skuja – 3 p.). 29. novembrī arī izbraukumā Jelgavā piedzīvots minimāls zaudējums ar rezultātu 72 : 77 (E. Pētersons – 26 p., N. Skripka – 14 p., L. Lazdiņš – 13 p., D. Kolns – 9 p., N. Dzelzkalējs un R. Brants – 5 p.).
5.12.2017.