17. novembrī Gulbenes novada Stāmerienā atpūtas kompleksā „Sonāte" norisinājās Madonas BJSS U-14 futbola komandas sezonas noslēguma pasākums.
Mums tik spilgtā sezona ir noslēgusies, un bija pienācis īstais brīdis atskatīties uz paveikto. Pozitīvā noskaņā vienkopus vakaru pavadīja spēlētāji, vecāki un paši tuvākie komandai. Atskatījāmies uz sezonu, spilgtākajiem momentiem un lielajām uzvarām Latvijas Jaunatnes futbola čempionātā augstākajā līgā. Godam un ar atbildību esam nesuši Madonas bērnu un jaunatnes sporta skolas, Madonas un Ziemeļaustrumu reģiona vārdu Latvijas futbolā.
Komandā spēlēja: vārtsargs A. Pērkons, aizsargi – R. Aizups, T. Rudzītis, D. Ozoliņš, R. Āboliņš, N. Kokorēvičs, pussargi – D. Saliņš, S. Locāns, M. Ciršs, R.Keišs, R. Ščuckis, R. Juhnovičs, uzbrucēji – E. Poļaks, I. Kalniņš, M. Stabulnieks.
5.12.2017.