SIA "Lubauto" darbojas kopš 2012. gada marta. Piecu darbības gadu laikā
ir daudz paveikts pakalpojumu attīstībā – ir starptautiski pārvadājumu
braucieni uz ārzemēm, transporta (autobusu) noma, iegādāti trīs jauni
busi.
Aicināju uz sarunu SIA "Lubauto" valdes locekli Juri Jakovļevu – pastāstīt par sava uzņēmuma darbību autopārvadājumu nozarē.
– Ar ko sākāt sava uzņēmuma izveidi pirms pieciem gadiem?
– Sāku ar ideju, ka mūsu pusē būtu jāpilnveido pasažieru pārvadājumu kvalitāte. Tolaik vēl strādāju algotu darbu SIA "Telia Latvija". Esmu radioinženieris, beidzis Rīgas tehnisko koledžu. Savā profesijā nostrādāju 10 gadu sfērā, kas saistīta ar telekomunikāciju, internetu u. c. Tagad pats esmu kļuvis uzņēmējs. Uzzināju par "Altum" iespējām līdzfinansēt jaunu uzņēmumu projektus. Tā kā nauda "neaug kokos", iesniedzu idejas pieteikumu un saņēmu "Altum" atbalstu lietota 16 vietu autobusa iegādei. Kā jau ikvienā projektā, vispirms ir jāiegulda sava nauda, bet pēc tam saņēmu 50% atbalstu SIA "Lubauto" projektam. Iepriekš nokārtoju visas licences pasažieru pārvadājumiem un uzsāku darbu. Pēc pusgada sapratu, ka ar vienu autobusu neiztikt, tāpēc uzsāku pasažieru, sūtījumu pārvadājumus uz Vāciju, Nīderlandi, Beļģiju, Angliju. Par privātajiem līdzekļiem iegādājos 8 vietu transportu. Kopš pērnā gada rudens SIA "Lubauto" sāka pasažieru, sūtījumu braucienus uz Dāniju, Norvēģiju un Zviedriju. Sākumā pie stūres braucu pats, bet jau trešo gadu uzņēmums ir izaudzis, dodot darbu sešiem pastāvīgiem darbiniekiem, sevi ieskaitot. Tagad reisos dodos retāk, to dara šoferi, pats varu pieņemt klientu pasūtījumus, plānot loģistiku un saskaņot klientu vēlmes ar iespējām.
– Kā ir izaudzis SIA "Lubauto" tehnikas parks?
– Vienubrīd busu bija ļoti daudz, bet tehnika bija "Sena". To, kas notiks ceļā, nekad nevar prognozēt, un gadījās, ka vecā tehnika lūza un plīsa. Sapratu, ka nevaru atļauties remontēt "Seno" tehniku. Pagājušajā gadā nopirku pirmo jauno transporta līdzekli Reno Master no autosalona, šogad jūnijā – vēl vienu Ford Transit un novembrī – vēl Ford. Ar "Altum" atbalstu esmu iegādājies divus transporta līdzekļus. Ja tehnika ir pilnīgi jauna, tas nozīmē, ka ir garantijas. Tad, dodoties tālajos reisos, šoferi var izvairīties no situācijām, ka kaut kas ceļā ir jāremontē, un remonts maksā dārgi, turklāt ir arī jāgaida, lai varētu turpināt ceļu.
– Kas ir pasažieri, ko vedat uz ārzemēm?
– Pasažieru ir maz. Beidzamajā laikā tās ir pakas, paciņas, kā arī komercsūtījumi, ko sūta no Latvijas tuviniekiem ārzemēs, juridiskām personām, kā arī otrādi – no Anglijas, Dānijas, Vācijas, Zviedrijas, Norvēģijas – uz Latviju. Nekad nevarēju iedomāties, ka tik daudz ir sūtījumu, jo neesmu vienīgais, kas Latvijā piedāvā šādus sūtījumu pārvadājumus. Jebkurā lielā pilsētā ir klienti, kam palīdzu nogādāt sūtījumus līdz adresāta mājas durvīm – vai tā ir Ventspils, Daugavpils, Rēzekne Latvijā, Bergena Norvēģijā vai Šefīlda Anglijā. Sūtījumus nogādāju no rokas rokā. Protams, ir bijuši gadījumi, kad cilvēki, zinot to, ka nevar likt somās ko nelegālu, kas neiztur muitas kontroli, tomēr liek cigaretes, alkoholu. Par pārvadājamo somu saturu atbild šoferis, līdz ar to tagad pats pārbaudu somu saturu, un gadās, ka atsaku vest kādu priekšmetu vai pat sūtījumu, zinot, ka muitnieki to konfiscēs, turklāt iegāzīs šoferi no Latvijas. Ir ļoti liela tendence arī aizbraukušajiem atgriezties no darba un dzīves ārzemēs uz Latviju ar visu iedzīvi un mīļdzīvniekiem. Zvēriņus ar veterinārā dienesta atļauju var pārvest. Nesen klients iegādājās Anglijā laivu, ko atvedām uz Latviju. Varianti ir ļoti dažādi. Piemēram, daudzi iepērkas e-bay. Pasūtītās preces veikalā Anglijā saņemam un atvedam uz Latviju klientiem.
– Vai braucat arī vietējos reisos?
– Vietējos reisus šobrīd nodrošinām ar 16 vietu autobusu. Taču ir ideja iegādāties lielāku autobusu, jo ir gadījumi, kad Lubānā brīvu autobusu nav, ir jānomā Madonā. Tuvojas Dziesmu svētki, tāpēc zinu, ka autobusi būs vajadzīgi.
– Kā par uzņēmuma pakalpojumiem uzzina?
– Labas atsauksmes ceļo no klienta pie klienta. Kopš pagājušā gada ir izveidota arī uzņēmuma mājas lapa internetā www.varamaizvest.lv. Tur piedāvāju starptautiskus pārvadājumus uz ārzemēm, kur kopš šā gada 1. aprīļa darbojas akcija – piekto braucienu vai sūtījuma nogādāšanu var izmantot par velti. Ir pieejama piekabes, treilera un transporta (autobusa pakalpojumi) noma – sadarbībā ar SIA "ARRO BUSS" Madonā un Dobeles kolēģi IK "Varu Aizvest". Ir daudzi kopējie klienti – Cesvaines, Dzelzavas Lubānas, Madonas u. c. skolas. Ir transfērs maršrutā lidosta "Rīga". Kopš darbojas mājas lapa, arī klientu loks ir pa visu Latviju.
– Tik daudz gadu ir braukts uz ārzemēm. Vai vēl ir kas tāds, kas pārsteidz?
– Nesen pārsteidza poļu muitnieki, kas runāja krieviski. Ar to iepriekš nekad nebiju saskāries, jo parasti viņi sazinājās tikai poliski. Protams, vēl nepatīkami pārsteidz kāda iepriekš nesaskaņota manta vai prece klienta somā. Tagad esmu sapratis, ka lētāku degvielas cenu meklējumos nav vērts braukt nost no autobāņa Vācijā, jo cenu spēles "nesaprast". Degvielas cenas kāpj uz augšu visā Eiropā.
– Kas ir vajadzīgs jūsu šoferiem?
– Profesionalitāte, izturība, rūdījums, valodas zināšanas, pieredze un laba attieksme pret klientiem un priekšnieku. Svarīgs arī šoferīšu ģimenes atbalsts – pacietība, izturība. Sieva Dace veic SIA "Lubauto" grāmatvedes pienākumus, meitai ir 12 gadu, dēlam – trīs gadi. Esmu vecākais piecu bērnu ģimenē. Vecākās māsas dzīvo Anglijā, un, ja braucu uz šo valsti, iznākt satikties.
1.12.2017.