Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Kā pavadījāt svētku brīvdienas?

ŽEŅA KOZLOVA

Autors • 21.11.2017.

Burtu lielums

– Kā jūs pavadījāt valsts svētku brīvdienas? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Meirāniete Inese: – Tās pārsvarā pavadīju mājās, kā arī Meirānos apmeklēju svinīgo pasākumu. Nedaudz paskatījos arī svētkiem veltītos raidījumus televīzijā. Interesants bija Latvijas dzimšanas dienai veltītais salūts Rīgā.

Madonietis Staņislavs:
– Es esmu Latvijas patriots un, protams, skatījos visus Latvijas dzimšanas dienai veltītos raidījumus – gan svinīgo Saeimas sēdi, gan militāro parādi, gan koncertu. Mums ir ļoti laba Saeimas priekšsēdētāja. Ināras Mūrnieces uzrunas ir patriotiskas, godīgas un labi uztveramas. Svētkos arī visa mūsu kuplā ģimene – 17 cilvēku – sanākam kopā.

Valentīna no Barkavas:
– Protams, svētku raidījumus paskatījāmies, tai skaitā arī filmu „Pieci prezidenti", bet, kā jau laukos, arī svētkos jāstrādā. Es strādāju lopkopībā, un šajā nozarē, kā zināms, brīvdienu nav.

Madoniete Ārija:
– Madonā es dzīvoju tikai kādus trīs mēnešus. Daudz staigāju, lai iepazītu pilsētu. Arī 18. novembra rītā devos pastaigā. Visvairāk mani pārsteidza, ka ielās nebija cilvēku, nevienas dzīvas dvēseles, tikai – garāmbraucošas mašīnas. Un tad tālumā beidzot pamanīju kādu jaunieti. Viņš strauji tuvojās un man, svešai tantei, teica: „Labdien! Priecīgus svētkus!" Es pat apstulbu, tik ļoti tas mani pārsteidza un saviļņoja.

22.11.2017.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px