Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Vai būtu jāapvieno LMT un „Lattelecom?

ŽEŅA KOZLOVA

Autors • 13.11.2017.

Burtu lielums

Valdība ir nolēmusi neatbalstīt LMT un „Lattelecom" apvienošanu. Kā skaidroja ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens, lēmums esot politisks. Iepriekš bijusi vienošanās, ka lēmumā par apvienošanu vajadzīga vienprātība, bet to nav atbalstījusi Nacionālā apvienība. – Vai, jūsuprāt, LMT un „Lattelecom" būtu jāapvieno? – jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madoniete Dzintra: – Uzskatu, ka tie nav jāapvieno, jo ir jābūt konkurencei. Ar „Lattelecom" man ir dažāda pieredze. Reiz man atsūtīja rēķinu, kuram klāt bija pieliktas sveša cilvēka sarunas, bet savu taisnību tā arī neizdevās pierādīt. Un es no „Lattelecom" telefona atteicos, bet joprojām izmantoju „Lattelecom" televīziju.

Valda no Vestienas:
– Tie nav jāapvieno, labāk lai ir divi uzņēmumi un nav monopola, citādi var būtiski paaugstināties cena par telefonsakariem. Valstij savā kontrolē tie jāpatur arī turpmāk.

Ošupietis Aleksandrs:
– Nekādā gadījumā tie nav jāapvieno. Lai ir izvēle un nav monopola! Cenas jau tā ir saskrūvētas. Vismaz vienreiz valdība ir lēmusi tautas labā. Televīzijas man nav, bet no mobilajiem sakariem esmu izvēlējies „Zelta zivtiņu".

Madoniete Maija:
– Es domāju, ka šie uzņēmumi nav jāapvieno. Valdība ir pieņēmusi pareizu lēmumu. Katrā ziņā man patīk, ka „Lattelecom" darbojas atsevišķi. Esmu apmierināta ar tā sniegtajiem pakalpojumiem.

14.11.2017.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px