Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Izstāde par kulināriju

INESE ELSIŅA

Autors • 07.11.2017.

Burtu lielums

10. novembrī pulksten 15 Madonas novadpētniecības un mākslas muzejā tiks atklāta „garšīga" izstāde „Kulinārais mantojums, tradīcijas un godu saimnieces novadā".

Kā uzsver muzeja pārstāve Natālija Seļma, izstādes mērķis ir iepazīstināt apmeklētājus ar Madonas novada tradicionālajiem ēdieniem un to gatavošanas paņēmieniem. Visos laikos kulinārija ir rosinājusi īpašu interesi. Laika gaitā katrai tautai izveidojušās savas tradīcijas un ēšanas paradumi, izstrādāti oriģināli ēdienu pagatavošanas un pasniegšanas paņēmieni. Izstādē varēs iepazīties ar maizes cepšanas, alus brūvēšanas un piena pārstrādes procesiem, novada ēšanas paražām, svētku mielastiem, populārākajām senajām receptēm, virtuves un galda piederumiem, fotogrāfijām par mājturības kursiem un to dalībniecēm, kā arī apskatīt novada godu saimniecēm dāvinātās medaļas, priekšautus un piemiņai sakrātas galda kartes.

08.11.2017.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px