Arī skrējēji no Madonas piedalījās Latvijas čempionātā vieglatlētikas krosā, kas 15. oktobrī norisinājās Carnikavā, slēpošanas un aktīvās atpūtas centrā „Zibeņi".
Krosam bija pieteikušies ap 500 dalībnieku no visas Latvijas. Starp skrējējiem dažādās vecuma grupās startēja arī mūsu sportisti. No Madonas novada savu sportista rūdījumu apliecināja Indulis Bikše (treneris Zintis Bikše), kas 8 km distancē vīru elites grupā izcīnīja 2. vietu. Godalgotās vietas izcīnīja arī Madonas BJSS sportisti. 4 km distancē tautas klasē sievietēm par uzvarētāju kļuva Marita Kiļupa (trenere Anita Krauklīte), 6 km distancē V20 junioru grupā 3. vieta – Emīlam Stiprajam (treneris Aleksandrs Krauklītis). Veicot 2 km distanci V14 grupā, 3. vietā ierindojās Jānis Pauniņš (trenere Līva Kraukle).
07.11.2017.