Jūlijā būs gads, kopš „Latvijas Krājbankas" valdes priekšsēdētāja amatā ir kādreizējais Valsts prezidentes Vairas Vīķes-Freibergas kancelejas vadītājs Mārtiņš Bondars. Maija vidū viņš apmeklēja „Latvijas Krājbankas" klientu apkalpošanas centru Madonā, tikās arī ar rajona uzņēmējiem, pašvaldību vadītājiem un vizītes noslēgumā bija gatavs sniegt interviju arī „Stara" pārstāvjiem.
– Jebkurš jauns darbs, jebkura jauna lieta, ko sāc, ir izaicinājums dzīvē, un arī šis nebija izņēmums, – jautāts par apstākļiem, kas veicināja pirms nepilna gada pieņemt piedāvājumu strādāt „Latvijas Krājbankā", atzina Mārtiņš Bondars. – Bet pamatlieta jau manā dzīvē neizmainījās – kā es strādāju ar cilvēkiem, tā arī turpinu to darīt. Vienīgi, ja agrāk cilvēki, kuri bija ap mani, bija iesaistīti politiskajos procesos, tagad tie ir iesaistīti finanšu procesos, un, protams, ir svarīgi saprast to industriju, kurā esi. Pirms ieiešanas valsts pārvaldē es biju finanšu industrijā, un līdz ar to šī bija atgriešanās tajā pašā industrijā, kurā kādreiz strādāju. Un man ir prieks par iespēju vadīt Latvijas visvecāko banku, banku, kura faktiski ir vistuvāk jebkuram klientam, jo tai ir visplašākais tīkls visā Latvijā. Šī banka ir pārstāvēta gandrīz ikkatrā vietā un turpina savu pārstāvniecību palielināt. 90. gadu sākumā tā bija vēl plašāka, pēc tam samazinājās, šobrīd „Latvijas Krājbanka" atkal paplašina savu tīklu. Es ļoti ceru, ka līdz gada beigām mums jau būs 150 vietas Latvijā.
– Vienā no pirmajām intervijām jaunajā amatā jūs uzsvērāt, ka „Latvijas Krājbanka" ir banka ar ļoti lielām iespējām. Tai ir milzīgs potenciāls, sākot ar cilvēkiem, kas te strādā, beidzot ar struktūru, kuras pilnvērtīga izmantošana ir bankas interesēs.
– Es joprojām uzsveru, ka banku sistēmā cilvēkam ir centrālā loma. Jā, protams, šodien klients ļoti daudzas lietas var izdarīt tīri tehnoloģiski, ja vien viņam ir pieejams internets, tomēr joprojām ir jautājumi, kurus var atrisināt tikai ar bankas speciālistu starpniecību, tādēļ vissvarīgākais jebkurai bankai ir labs darbinieks. Protams, arī telpas ir svarīgas un tehnoloģijas ir svarīgas, bet ja nebūs labu darbinieku… Tāpēc man prieks, ka Madona ir viena no tām vietām, kur strādā ļoti kompetenti darbinieki. Teikšu, „Latvijas Krājbankas" darbinieki ir pat nedaudz greizsirdīgi uz madoniešiem, jo, 2006. gadu noslēdzot, kad kā katru gadu mēs izsniedzām balvas labākajiem darbiniekiem, 4 no 11 nominācijām tika madoniešiem – „Labākais klientu apkalpošanas centrs", „Labākais klientu apkalpošanas centra vadītājs" (Rudīte Dzene), „Labākais vecākais kontu menedžeris" (Solvita Kuhaļska), „Labākais kontu menedžeris" (Dzintra Ozoliņa). Es vēlreiz uzsveru – cilvēciskais faktors ir neatsverams.
Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 26.05.2007.
Autore: BAIBA MIGLONE
OĻĢERTA SKUJAS foto