6. novembrī apritēs 55 gadi, kopš Madonā darbojas kinoteātris "Vidzeme". – Kā jūs vērtējat to, ka kinoteātris „Vid-zeme" ir vienīgais visā reģionā, ko pārmaiņu gados ir izdevies pašvaldībai saglabāt? – jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Māris no Biksēres: – Tas, protams, ir ļoti pozitīvi, jāvēl tikai, lai kinoteātris Madonā pastāvētu vēl daudzus gadus. Savu reizi arī es uz to aizeju un kādu filmu noskatos. Beidzamā latviešu filma, ko kinoteātrī esmu redzējis, ir „Svingeri".
Madonietis Toms: – Tas ir ļoti patīkami, ka kinoteātris darbojas. Beidzamajā laikā gan nav sanācis to apmeklēt. Tagad jau daudzas filmas var noskatīties internetā.
Anita no Bērzaunes: – Es neesmu madoniete, līdz ar to kinoteātri sen neesmu apmeklējusi, bet savulaik braucu no Ērgļu puses, lai uz lielā ekrāna noskatītos latviešu filmas. Par to, ka kinoteātris „Vidzeme" atzīmēs jubileju, izlasīju laikrakstā.
Arī mazmeita bija aizbraukusi ekskursijā, visu apskatīja un arī man jaunumus izstāstīja.
Madoniete Gaisma: – Tas ir ļoti labi, ka Madonā ir kinoteātris. Uz kino aiziet gan sanāk diezgan reti, bet, ja to daru, pārsvarā apmeklēju fantastikas filmas, dažreiz arī animācijas filmas. Mācoties skolā, mums vismaz reizi gadā bija jāapmeklē latviešu filma, un tas, man šķiet, bija ļoti veiksmīgi izdomāts. Latviešu filmas ir jāredz.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
25.10.2017.