Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Aptauja: ekonomikas ministra atlūgums

Redakcija

Autors • 23.10.2017.

Burtu lielums

Vai, jūsuprāt, premjeram Mārim Kučinskim būtu jāpieņem ekonomikas ministra Arvila Ašeradena atlūgums? – jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Liezēriete Tatjana: – Būtu jāmainās jau valdības darbam, bet attiecībā uz ekonomikas ministru – lai izlemj pats premjers. Bet, ņemot vērā, ka līdz nākamās Saeimas vēlēšanām ir palicis nepilns gads, manuprāt, ekonomikas ministrs amatā varētu palikt.

Jānis no Barkavas: – Es par politiku neinteresējos. Arī valdība manu dzīvi nepadara vieglāku. Darba taču tāpat nav. Latvija no krīzes vēl nav atguvusies un neatgūsies, kamēr turpinās „valsts nozagšana" un būtiski nemainīsies Saeimas un valdības sastāvs.

Ārija no Dzelzavas: – Ja jau līdz Saeimas vēlēšanām ir mazāk nekā gads, tad jau nav vērts ministrus mainīt. Valdībai vairāk būtu jādomā, kā paaugstināt dzīves līmeni pensionāriem. Visu mūžu esmu smagi strādājusi, mans darbs ir mērāms tonnās, bet saņemu mazu pensiju.

Madonas iedzīvotāja: – Es gribētu, lai premjers pieņemtu ekonomikas ministra atlūgumu. Un ne tikai tāpēc, ka pats ministrs tā grib, bet ņemot vērā skandālu ap koģenerācijas stacijām izsniegtajām atļaujām un iespējamo krāpniecību. Kāpēc par zaļo enerģiju tik dārgi liek maksāt visai tautai un it īpaši mums – pensionāriem, kuriem ir jāskaita katrs cents?

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA

24.10.2017.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px