Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Aptauja: “aplokšņu algas”

Redakcija

Autors • 17.10.2017.

Burtu lielums

Kāda ir jūsu attieksme pret „aplokšņu algām"? – jautājām sastaptajiem cilvēkiem.

Madoniete Valentīna: – Tas, protams, pārsteidz, ka „aplokšņu algas" joprojām ir tik izplatītas. Arī mūspusē tas notiek, vismaz tādas runas klīst. Un par to ir atbildīgi uzņēmēji, nevis strādnieki, kuri ir priecīgi, ka vispār var kaut ko nopelnīt iztikai.

Madoniete Aija: – Lai tik maksā, tāpat jau īsti nezinām, kur tie nodokļi paliek. Jaunajiem, protams, būtu svarīgi visu nopelnīto saņemt oficiāli, pensija kaut kā jau būtu jānopelna. Bet gados vecākiem cilvēkiem, kuri jau saņem pensiju, lai maksā arī aploksnēs. Mēs, pensionāri, visu mūžu esam smagi strādājuši, bet mums no pensijas vēl atvelk nodokļus.

Ļaudoniete Raisa: – Mani pašu tas neskar. Es strādāju valsts uzņēmumā, līdz ar to viss ir kārtībā. Domāju, ka tiem, kas algu saņem aploksnē, nav citas izvēles. Viņi ir laimīgi, ka ir darbs un vispār kāds maksā, it sevišķi cilvēki gados, jo kam gan „vecenes" un „veči " ir vajadzīgi, ja tik daudz jauno ir bez darba. Ja man nebūtu darba, es būtu priecīga saņemt arī aploksnē.

Sandra no Aronas pagasta: – Pārsvarā tās jau saņem gateros. Ja priekšnieki nemaksā nopelnīto algu, kā paredzēts, tad labi, ka vismaz pārējo samaksā aploksnē.
Domāju, ka, samazinot nodokļus, situācija būtiski nemainīsies. Tie, kas nodokļus nemaksāja, tos arī nemaksās.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA

18.10.2017.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px