Latvijas labākais bokseris Mairis Briedis, pārspējot Kubas cīkstoni Maiku Peresu, skatītājiem pilnā „Arēnā Rīga" aizstāvēja Pasaules Boksa padomes čempiona jostu, kā arī iekļuva Pasaules boksa supersērijas pusfinālā un turpinās cīņu par leģendārā Muhameda Ali vārdā nosaukto trofeju un citām čempionu jostām. – Kā vērtējat Maira Brieža 12 raundu cīņā pēc punktiem izcīnīto uzvaru? – jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Jānis no Saikavas: – Nedaudz paskatījos šo cīņu. Latvijas bokserim izcīnītā uzvara ir ļoti labs panākums. Mairis Briedis ir sportists ar nākotni, un būs vēl arī jaunas uzvaras, it sevišķi ņemot vērā, ka viņš pats ar savu sniegumu nav apmierināts, tātad viņš grib tikt tālāk, un varbūt tas arī izdosies.
Zina no Saikavas: – Es biju diezgan pārliecināta, ka uzvarēs Mairis Briedis. Ticu, ka viņam veiksies arī turpmāk un mūs iepriecinās ar jaunām uzvarām.
Sandra no Lubānas: – Maira Brieža uzvaru vērtēju ļoti augstu. Tas ir ļoti labi, ka mums ir tāds bokseris, kas nes Latvijas vārdu pasaulē. Katrā ziņā turēšu īkšķi par viņu arī turpmāk.
Aldis no Lubānas: – Maira Brieža startiem es sekoju līdzi. Ko citu, ka viss ir kārtībā, pēc tādām uzvarām jums lai saku. Vēlu viņam veiksmi – lai cīnās, taču domāju, ka pusfinālā klāsies grūtāk un tajā viņš neuzvarēs.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
04.10.2017.