Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Aptauja: skolas gadi

Redakcija

Autors • 02.10.2017.

Burtu lielums

Kādus atceraties savus skolas gadus un skolotājus? – aizvadītās Skolotāju dienas noskaņās jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madoniete Brigita: – Esmu beigusi lauku skolu Valkas pusē. Salidojumos tiekamies gan ar klasesbiedriem, gan klases audzinātāju Guntu Lapiņu, kas mums mācīja latviešu valodu un bija ļoti laba skolotāja. Tas ir ļoti jauki, ka joprojām tiek atzīmēta Skolotāju diena.

Madoniete Guna: – Par skolas gadiem ir saglabājušās labas atmiņas, vienīgi manu skolotāju vairs nav šai saulē. Mēs bijām tikai piektais izlaidums pēc kara, varbūt tāpēc ļoti labi atceros vēstures skolotāju. Vidusskolu beidzu Gulbenē. Ik pēc 5 gadiem braucu uz katru salidojumu, bet beidzamajos gados tie vairs nenotiek. Arī klasesbiedru paliek aizvien mazāk.

Dace no Aronas pagasta: – Skolas gadi ir ļoti laba dzīves daļa. Katrā ziņā atmiņas ir jaukas. Savulaik es mācījos Kārzdabā un Sarkaņu pamatskolā. Skolēnu bija daudz, un skolotāji bija laipni, tāpat piepildītas bija vasaras, jo notika dažādas nodarbības. Tagad ir citi laiki, viss mainās un jāapgūst jaunas tehnoloģijas.

Rita no Mārcienas: – Es-mu beigusi Madonas pilsētas 2. vidusskolu. Skolas laiks ir palicis labā atmiņā. Atceros klases audzinātāju Anitu Kļaviņu, matemātikas skolotāju Olgu Krištopāni, vēstures skolotāju Liliju Mozgu un citus. Savulaik arī mēs sveicām skolotājus Skolotāju dienā. Tas ir ļoti labi, ka šī tradīcija ir saglabājusies.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA

03.10.2017.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px