Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

„Mēs esam tas, ko mēs ēdam”

BAIBA MIGLONE

Autors • 19.09.2017.

Burtu lielums

22. septembrī pulksten 16 Madonas novada bibliotēkā viesosies ārsts gastroenterologs Hosams Abu Meri ar publisko lekciju – sarunu „Mēs esam tas, ko mēs ēdam".

Sarunas laikā Hosams Abu Meri stāstīs par veselīgu dzīvesveidu un ēšanas paradumiem. Kā ēdiens ietekmē mūsu veselību un kā dzīvot saskaņā un harmonijā ar savu ķermeni īpaši šobrīd, kad tuvojas rudens.
Hosams Abu Meri ir Libānas arābu izcelsmes Latvijas ārsts un politiķis. Uz dzīvi Latvijā pārcēlies 1993. gadā, lai studētu medicīnu. Strādājis dažādās medicīnas iestādēs par gastroenterologu, endoskopistu. Nodibinājis Arābu kultūras centru un Latvijas Libānas kultūras biedrību.
Kopš 2006. gada strādā SIA „Veselības centrs 4" par gastroenterologu, endoskopistu.
Aicināti visi interesenti!

20.09.2017.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px