Jauno studiju gadu Vidzemes Augstskolā kopā ar jaunajiem un jau esošajiem studentiem uzsāk 24 ārvalstu studenti.
Šie studenti nāk no 12 valstīm – Erasmus+ programmas ietvaros no Francijas, Spānijas, Turcijas, Nīderlandes, Slovākijas, kā arī no Kazahstānas, Armēnijas, Azerbaidžānas, Gruzijas, Moldovas, Kirgizstānas, Albānijas augstākās izglītības iestāžu partnervalstīm.
Ārvalstu studenti, kas Vidzemes Augstskolā studēs dažādās studiju programmās, ierodas lielākoties uz vienu studiju semestri. Šajā laikā viņi apgūs ne vien izvēlētos studiju kursus, bet arī latviešu valodu un kultūru. Ievadnedēļas ietvaros studenti tika iepazīstināti ar iespējām, ko piedāvā augstskola. Viņi tikās arī ar augstskolas Studentu apvienību, kā arī aplūkoja augstskolas ēku telpas, bibliotēku, apmeklēja pirmās iepazīšanās lekcijas, lai labāk iejustos augstskolas vidē. Paralēli tam studenti kopā ar saviem mentoriem piedalījās dažādos saliedēšanās pasākumos.
13.09.2017.