– Ar kādām domām un noskaņojumu jums ir iesācies jaunais mācību gads? – 1. septembrī jautājām Madonā sastaptajiem skolēniem.
Reinis no Aronas pagasta: – Es mācīšos Madonas pilsētas vidusskolas 8. klasē. Zinību dienas pasākums šogad mums pirmo reizi notika Saieta laukumā, un tas bija grandiozāks. Mums būs arī vairāki jauni priekšmeti – klāt nāks ķīmija, fizika.
Sintija no Mārcienas: – Es mācīšos Madonas Valsts ģimnāzijas 8. klasē. Svinīgajā pasākumā Saieta laukumā piedalījos otro gadu, un man ļoti patika. Arī šogad mūsu klases audzinātāja būs Anita Tropa. Pirmajā skolas dienā iepazināmies arī ar jaunajiem klasesbiedriem un jau sadraudzējāmies. Mums ir ļoti labs klases kolektīvs.
Madonietis Roberts: – Es mācīšos Madonas pilsētas vidusskolas 6. klasē. Jaunais mācību gads ir sācies jaukā noskaņā. Svinīgais pasākums Saieta laukumā, kurā piedalījās ļoti liels skolēnu skaits, man patika.
Madonietis Viesturs: – Man šis gads ir iesācies ļoti labi. Svinīgais 1. septembra pasākums man gan ir labāk paticis iepriekšējos gados, kad tas notika pie Madonas 1. vidusskolas. Šogad Saieta laukumā bija kaut kā neierasti un bija arī ļoti daudz cilvēku. Man labi padodas visi priekšmeti, bet gribētu vairāk piestrādāt pie angļu valodas.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
05.09.2017.