Madonas BJSS jaunie basketbolisti no 25. līdz 27. augustam piedalījās starptautiskā basketbola turnīrā Rakverē (Igaunija) "NG Mini Cup 2017".
Šoreiz uz turnīru devāmies kuplā skaitā – ar četrām komandām. Katra komanda turnīrā aizvadīja piecas spēles.
U-12 (2006./2007. g. dz.) un U-14 (2004./2005. g. dz.) turnīrā krāja pieredzi un sastapās ar ļoti stipriem pretiniekiem no Latvijas (Rūjiena, Jelgava), Igaunijas (Rakvere, T. Soku KK) un Krievijas (Admiralteyskaja 1, 2 – Pēterburga). Šoreiz ar panākumiem nav ko lepoties, bet gūts gana daudz.
U-18 (1999./2000. g. dz.) komanda pirms šī turnīra 24. augustā Madonas sporta centrā pārbaudīja gatavību, spēlējot pret Smiltenes komandu, kur guva panākumu ar 101 : 51 un "ceļamaizi" braucienam uz turnīru. Igaunijā Madonas BJSS U-18 konkurēja ar vietējo Rakvere SK/Tarvas, Keila KK (Igaunija), Feeniks Basket (Somija), Kadrina Karud (Igaunija), TTU (Igaunija), MuKi (Helsinki, Somija) un Jelgavas komandu. U-18 piedzīvoja zaudējumus Rakvere SK/Tarvas 82 : 97 un Keila KK 62 : 94, uzvaras pār Feeniks Basket 83 : 55, Kadrina Karud 91 : 69 un Jelgavas BJSS 79 : 66, kas astoņu komandu konkurencē Madonas BJSS ierindoja 5. vietā.
U-15 (2003. g. dz.) komandai veicās vislabāk. Grupā un pusfinālā uzvarēta Helsinku HNMKY (83 : 54), Rūjiena (86 : 72), tomēr finālā atzīts Jēkabpils pārākums ar rezultātu 56 : 79, izcīnot sudraba godalgas. Komandā ļoti labi sevi parādīja un rezultatīvi nospēlēja E. Skuja, A. Šilinskis, D. Točs un R. Ostrovskis.
05.09.2017.