Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

“Atkal iedegsim atmiņu ugunskuru”

Redakcija

Autors • 14.01.2008.

Burtu lielums

VESTIENAS pagasta padome kopā ar kultūras darbiniekiem katru gadu iededz atmiņu ugunskuru barikāžu dalībniekiem vestēniešiem un visiem, kas vien tās piedzīvojuši un atceras, kaut arī Rīgā nebija, bet tādēļ jau ne mazāk dzīvoja līdzi notikumiem valstī un saviem tuviniekiem, draugiem, kas nosargāja tikko atdzimušo Latvijas valsti.

Protams, atkal iedegsim atmiņu ugunskuru, – nenoliedz pagasta kultūras pasākumu organizētāja Gunta Ozoliņa, – tas iedegsies 21. janvārī pulksten 17 speciāli šim nolūkam izraudzītā laukumiņā. Kurināsim ugunskuru, atcerēsimies notikumus, varbūt piedalīsies arī skolēni. Pēc tam parasti cepam desiņas, ēdam pīrādziņus ar tēju, un atmiņu stāsti turpinās.

Vestēniešu 1991. gada janvārī uz barikādēm bijis ļoti daudz – vairāk nekā 150. Kamēr šos notikumus atcerēsies (tos nedrīkst aizmirst), tie jundīs cilvēku sirdsapziņu, arī pieminot šajās janvāra dienās uz barikādēm kritušos.

Autore: ASTRA ZAGORSKA


Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px