11.-13. augustā Madonas pilsētā un sporta un atpūtas bāzē "Smeceres sils" jau trešo gadu notiks Pasaules kausa 3. posms rollerslēpošanā un FIS Latvijas čempionāts rollerslēpošanā.
Pasākumu rīko Madonas novada pašvaldība sadarbībā ar Latvijas Slēpošanas federāciju. Sacensību direktors, sporta un atpūtas bāzes "Smeceres sils" vadītājs Gunārs Ikaunieks, aicinot skatītājus un līdzjutējus vērot sacensību norisi, pastāstīja: – Paredzams, ka Pasaules kausa 3. posma sacensībās piedalīsies ap 100 sportistu no 12 valstīm, kā arī Latvijas vadošie rollerslēpotāji. Pasaules kausa dalībnieku vidū būs arī iepriekšējos Pasaules kausa posmos rollerslēpošanā Madonā medaļas izcīnījušie Madonas novada sportisti Indulis Bikše, Raimo Vīgants un Kitija Auziņa.
Dalībnieki ieradīsies Madonā jau 10. augustā, lai uzsāktu sagatavošanos un treniņus sacensībām. Piektdien, 11. augustā, sprinta sacensības norisināsies Madonas pilsētā – Raiņa ielā, kur distance vedīs kalnup no Madonas kultūras nama līdz Valdemāra bulvārim. Starts sprinta distancei – pulksten 16, bet Pasaules kausa posma sacensību svinīga atklāšana un sprinta distances uzvarētāju apbalvošana – šopiektdien pulksten 19 Saieta laukumā.
Sestdien un svētdien – 12. un 13. augustā – sacensības turpināsies sporta un atpūtas bāzē "Smeceres sils". Sacensību sākums 12. augustā pulksten 15, bet 13. augustā – pulksten 10.
08.08.2017.