Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Pirmo reizi – Eiropas kauss cross country

IVETA ŠMUGĀ

Autors • 31.07.2017.

Burtu lielums

22. jūlijā Madonā, "Smeceres sila" mototrasē, aizvadītas pirmās Eiropas kausa izcīņas sacensības cross country.

Latvija ierakstīja Eiropas enduro vēsturē jaunu posmu, jo šādas sacensības tika rīkotas pirmo reizi, un tieši Latvijai tika uzticēts gods tās organizēt. "Smeceres sila" mototrasē sacentās gan motociklu, gan kvadriciklu braucēji. Uzvarētāji tika noskaidroti četrās grupās – pieaugušo, junioru, veterānu un dāmu grupā. Nopietna cīņa norisinājās pieaugušo konkurencē, kur galvenās lomas spēlēja Latvijas motosportisti Jānis Vinters un gados jaunākais Edgars Rudītis, kuri cīnījās par līderu godu. Izšķirošie notikumi risinājās pēdējā ceturtdaļā, kad Jānis Vinters devās otrajā pitstopā. Tikmēr Edgars Rudītis viņam pabrauca garām, un, lai arī kā Jānis centās viņu panākt, tas neizdevās. Līdz ar to uzvara tika Edgaram Rudītim, kas finišēja 14 sekundes pirms Jāņa Vintera. Trešo vietu ieguva lietuvietis Andrius Mitkevičs. Savukārt veterānu grupā nepārspēts palika Einārs Vinters, bet junioru konkurencē triumfēja Kārlis Liepiņš. Arī sieviešu konkurencē labākā bija mūsējā – Anastasija Ušakova. Kvadru klasē uzvarēja Renatas Jegorovas.

01.08.2017.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px