Svētdien, 23. jūlijā, kad visus priecēja vasara un saule, notika Mārcienas atklātā pludmales volejbola turnīra 2. kārta, kur spēcīgākā komanda bija "Jāņukalns".
Starp septiņām komandām tika izspēlēti trīs godalgu komplekti.
Pēc grupu etapa par trešo vietu cīnījās komanda "Sandis un Lauris" ar komandu "Uzcel man!". Pēc trim spraigās spēles setiem pārāki bija "Uzcel man!" volejbolisti.
Zelts un sudrabs tika izspēlēts starp komandām "Ļaudonas puiši" un "Jāņukalns", kur pirmo vietu ieguva „Jāņukalns"', bet otro – „Ļaudonas puiši".
Paldies visiem dalībniekiem par piedalīšanos. Uz tikšanos 3. posmā!
25.07.2017.