14. un 17. jūlijā, gaidot sākamies augusta basketbola dienas treniņnometnes, Madonas BJSS jaunie basketbolisti Alūksnē pārbaudīja spēkus draudzības spēlēs ar Sanktpēterburgas komandām.
Uz 20 dienām Alūksnes nometnē bija ieradušās 2001., 2003. un 2006. gadā dzimušās Sanktpēterburgas zēnu komandas, sameklēja mūs un uzaicināja uz draudzības spēlēm.
14. jūlijā spēli aizvadīja 2006. gadā dzimušo zēnu komanda. Kaut arī pretiniekiem veikta spēlētāju atlase no četrām ceturtdaļām, mums izdevās divas spēles uzvarēt, bet beigu rezultāts gan tomēr liecināja par labu Pēterburgas komandai – 57 : 46 (P. Supe – 16 p., M. Peilāns – 12 p., S. D. Lietavietis – 8 p., D. Aņikins – 2 p., R. Udrass – 2 p., M. Ļebedevs – 2 p., J. Liepiņš – 2 p.). Nezinu, kāda spēle būtu izvērtusies, ja Madonas BJSS komandai būtu visi spēlētāji, jo daži zēni šajā brīdī piedalījās citās nometnēs vai baudīja atpūtu kopā ar ģimeni.
17. jūlijā spēli aizvadīja 2003. g. dz. jauniešu komanda. Sen puiši nebija izrādījuši tādu spēles azartu un cīņassparu. Līdzīgi kā mazajiem, arī šajā ātrajā un ļoti atlētiskajā cīņā tika gūtas uzvaras divās ceturtdaļās – pirmajā – 16 : 13, trešajā – 22 : 4, otro un ceturto gan zaudējot, bet ar to pietika, lai izcīnītu skaistu uzvaru ar rezultātu 69 : 56 (E. Skuja – 37, A. Šilinskis – 18, R. Ostrovskis – 5, M. Zeltkalns – 3, E. Priževoits – 3, D. Točs – 3 punkti).
Jūlijā mums visiem ir aktīva atpūta, līdzdalība 3 × 3 Latvijas čempionātā un gatavošanās turpmākajam darbam dienas nometnēs augustā.
19.07.2017.