Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Aptauja: Madonas novada pašvaldības darbs

Redakcija

Autors • 17.07.2017.

Burtu lielums

Svētdien, 16. jūlijā, apritēja mēnesis, kopš Madonas novadā mainījās domes vadība.
– Kā vērtējat Madonas novada pašvaldības darbu? – jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madoniete Skaidrīte: – Mani tas apmierina, turklāt tā bijis vienmēr. Mēs varam būt gandarīti, ka dzīvojam tik sakoptā pilsētā. To, iebraucot Madonā, novērtē arī ārzemnieki, kuriem Madona ļoti patīk. Jaunajam deputātu sastāvam novēlu izturību, spēku, veselību, mīlestību. Lai Madona un Madonas novads arī turpmāk zeļ, un pa ielām staigātu daudz priecīgu cilvēku!

Iluta no Sauleskalna: – Kopumā esmu apmierināta, bet, protams, vienmēr var būt arī labāk. Mūsu, Bērzaunes, pagastā mainīsies vadība, jo Ivars Miķelsons ievēlēts par domes priekšsēdētāja vietnieku. Viņa ievēlēšana mūs nepārsteidza, bet, kurš vadīs mūsu pagastu, dzīvosim – redzēsim. Pagaidām šie pienākumi uzticēti Baibai Platačei.

Madoniete Ludmila: – Uz dzīvi Madonā, kur savulaik piedzimu, esmu pārcēlusies nesen un par pašvaldības darbu vēl neesmu interesējusies. Taču Madona ļoti patīk. Varakļānos, kur agrāk dzīvoju, pašvaldība rūpējās par iedzīvotājiem. To novēlu arī jaunajam Madonas domes sasaukumam, bet jo sevišķi – par pensionāriem, bērniem, daudzbērnu ģimenēm.

Madoniete Anna: – Vērtēt pēc viena mēneša ir pāragri. Jādomā, ka viss būs labi. Iespējams, pašvaldībā būs arī kādas izmaiņas. Ar interesi lasu intervijas ar jauno domes vadību. Lai viņiem noteiktās prioritātes izdodas īstenot!

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA

18.07.2017.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px