Svētdien, 16. jūlijā, apritēja mēnesis, kopš Madonas novadā mainījās domes vadība.
– Kā vērtējat Madonas novada pašvaldības darbu? – jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Madoniete Skaidrīte: – Mani tas apmierina, turklāt tā bijis vienmēr. Mēs varam būt gandarīti, ka dzīvojam tik sakoptā pilsētā. To, iebraucot Madonā, novērtē arī ārzemnieki, kuriem Madona ļoti patīk. Jaunajam deputātu sastāvam novēlu izturību, spēku, veselību, mīlestību. Lai Madona un Madonas novads arī turpmāk zeļ, un pa ielām staigātu daudz priecīgu cilvēku!
Iluta no Sauleskalna: – Kopumā esmu apmierināta, bet, protams, vienmēr var būt arī labāk. Mūsu, Bērzaunes, pagastā mainīsies vadība, jo Ivars Miķelsons ievēlēts par domes priekšsēdētāja vietnieku. Viņa ievēlēšana mūs nepārsteidza, bet, kurš vadīs mūsu pagastu, dzīvosim – redzēsim. Pagaidām šie pienākumi uzticēti Baibai Platačei.
Madoniete Ludmila: – Uz dzīvi Madonā, kur savulaik piedzimu, esmu pārcēlusies nesen un par pašvaldības darbu vēl neesmu interesējusies. Taču Madona ļoti patīk. Varakļānos, kur agrāk dzīvoju, pašvaldība rūpējās par iedzīvotājiem. To novēlu arī jaunajam Madonas domes sasaukumam, bet jo sevišķi – par pensionāriem, bērniem, daudzbērnu ģimenēm.
Madoniete Anna: – Vērtēt pēc viena mēneša ir pāragri. Jādomā, ka viss būs labi. Iespējams, pašvaldībā būs arī kādas izmaiņas. Ar interesi lasu intervijas ar jauno domes vadību. Lai viņiem noteiktās prioritātes izdodas īstenot!
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
18.07.2017.