5. un 6. jūlijā notika Madonas pilsētas 2017. gada atklātā čempionāta pludmales volejbolā trešais posms, kurā tika noskaidrotas labākās šī posma komandas vīriešu, sieviešu un vīriešu 40+ grupās.
5. jūlijā piedalījās 15 vīriešu komandas no dažādiem Latvijas novadiem. Visspēcīgākā un meistarīgākā komanda šā posma vīriešu konkurencē bija Jēkabpils „Stokers" (Rihards Puķītis un Edijs Sovetovs). Otrajā vietā – komanda no Madonas „Logu Maiņa" (Vasilijs Trusovs un Dzintars Šķēls), trešajā – komanda no Madonas „Malta/ Seržāns" (Edmunds Malta un Andris Seržāns).
6. jūlijā piedalījās sieviešu un vīriešu 40+ komandas. Spēcīgākā sieviešu konkurencē bija komanda „Sīkās" (Egita Kušķe un Margarita Bičkovska). Otro vietu ieņēma komanda „Madona" (Sabīne Cimdiņa un Ilze Rubule), trešajā vietā – komanda „Rudzi" (Solvita Vīcupa, Iluta Rudzīte un Inita Medne).
Vīriešiem 40+ spēcīgāko trijniekā iekļuva komanda no Madonas „MADNO" (Arkādijs Strods, Ivars Bodžs un Dzintars Vasiļjevs). Otrajā vietā – arī komanda no Madonas „Ezis" (Jānis Sudārs, Māris Belorags un Andris Stalīdzāns), bet trešajā vietā madoniešu komanda „Signāls EM" (Alvis Greidiņš, Sandris Sproģis un Edgars Līcītis).
Nākamais – ceturtais posms – Madonas pludmales volejbola laukumos gaidāms 19. un 20. jūlijā.
18.07.2017.