Šajā nedēļas nogalē, no 14. līdz 16. jūlijam, mūzikas mīļotājus no Latvijas un ārvalstīm Salacgrīvas Zvejnieku parkā pulcēs 11. vasaras festivāls „Positivus".
Uz „Positivus" festivāla Dabas skatuves uzstāsies arī grupa „Četri vienā" no Madonas, ko vada Ilze Rijniece (attēlā). Uzstāšanās plānota jau pirmajā festivāla dienā. – Nāc, brauc, lai kopā ar mums gūtu enerģijas lādiņu visam festivālam! – rosina grupas mūziķi. Festivālā uz Dabas skatuves uzstāsies arī pazīstamais ģitārists, Madonas novadnieks Mārcis Auziņš.
Galvenie mākslinieki uz festivāla lielākās – „Lattelecom skatuves" – būs alternatīvā roka leģenda „Pixies", britu popmūziķe Elija Goldinga un indie rokgrupa „Alt-J". Salacgrīvā šogad spēlēs arī „The Lumineers", „Rae Sremmurd", Hose Gonzales, „Maxïmo Park", Kamasi Washington, „Mew", „Austra", JP Cooper, L.A. Salami, „Dzelzs vilks", „Dagamba", „Pienvedēja piedzīvojumi", „Nothing But Thieves", Mārgareta Glaspija, Džūlija Džeklina, „Bandmaster", Eska, ģitārists Matīss Čudars, Platons Buravickis, duets „Tehnikums", „Polifauna" un citi.
14.07.2017.