Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Festivālā “Positivus” spēlēs arī mūsējie

INESE ELSIŅA

Autors • 13.07.2017.

Festivālā “Positivus” spēlēs arī mūsējie
Burtu lielums

Šajā nedēļas nogalē, no 14. līdz 16. jūlijam, mūzikas mīļotājus no Latvijas un ārvalstīm Salacgrīvas Zvejnieku parkā pulcēs 11. vasaras festivāls „Positivus".

Uz „Positivus" festivāla Dabas skatuves uzstāsies arī grupa „Četri vienā" no Madonas, ko vada Ilze Rijniece (attēlā). Uzstāšanās plānota jau pirmajā festivāla dienā. – Nāc, brauc, lai kopā ar mums gūtu enerģijas lādiņu visam festivālam! – rosina grupas mūziķi. Festivālā uz Dabas skatuves uzstāsies arī pazīstamais ģitārists, Madonas novadnieks Mārcis Auziņš.
Galvenie mākslinieki uz festivāla lielākās – „Lattelecom skatuves" – būs alternatīvā roka leģenda „Pixies", britu popmūziķe Elija Goldinga un indie rokgrupa „Alt-J". Salacgrīvā šogad spēlēs arī „The Lumineers", „Rae Sremmurd", Hose Gonzales, „Maxïmo Park", Kamasi Washington, „Mew", „Austra", JP Cooper, L.A. Salami, „Dzelzs vilks", „Dagamba", „Pienvedēja piedzīvojumi", „Nothing But Thieves", Mārgareta Glaspija, Džūlija Džeklina, „Bandmaster", Eska, ģitārists Matīss Čudars, Platons Buravickis, duets „Tehnikums", „Polifauna" un citi.

14.07.2017.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px