18. jūnijā notika Mārcienas pagasta atklātā pludmales volejbola turnīra 1. kārtas sacensības, uz kurām bija ieradušās komandas no Jāņukalna, Madonas, Ļaudonas un Mārcienas – kopā 10 volejbola spēlētāju pāri.
Pēc aizraujoša grupu etapa tika izspēlēts pusfināls un mazais dāmu fināls, kurā uzvarēja meiteņu komanda "Džakonda" no Madonas. Par trešo vietu cīnījās "Ļaudonas puiši" un "Basketbolisti no Mārcienas". Uzvaru izcīnīja Ļaudonas komanda, savukārt finālā tikās Jāņukalna un Mārcienas komanda "Māsiņas". Pēc spēles Jāņukalnam – zelta, Mārcienai – sudraba godalgas.
Kā parasti dalībniekus lutināja karstā saule, un valdīja sacensību azarta prieks. Paldies visiem par piedalīšanos un uz tikšanos nākamajos turnīra posmos!
27.06.2017.