Aizvadītās nedēļas nogalē Gulbenē notika amatierteātru un pūtēju orķestru festivāls „Hepenings".
Tajā ar izrādēm piedalījās Rēzeknes Tautas teātris, režisore Māra Zaļaiskalns, Latvijas Universitātes Studentu teātris, režisors Visvaldis Klintsons, Ogres Tautas teātris, režisors Jānis Kaijaks, Gulbenes Tautas teātris, režisore Ineta Krastiņa, kā arī Lubānas amatierteātris „Priekšspēle", režisore Ilze Kraukle. Savukārt mūziķus pārstāvēja Dāmu saksofonu kvartets „n[ex]t move", vadītāja Inga Meijere, un Madonas kultūras nama pūtēju orķestris „Madona", diriģents Andrejs Cepītis, kas koncertēja Gulbenes centrālajā skvērā.
13.06.2017.