VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līgas rīkotās "Kāruma kausa" izcīņas finālsacensībām – 4. posma turnīram – bija pieteikušās 120 komandas.
Spēles U-10 (2007. g. dz.) grupās norisinājās 1. un 2. jūnijā Elektrum Olimpiskajā centrā, Ogrē un Salaspilī. U-11 (2006. g. dz.) grupās 3. un 4. jūnijā spēles notika Elektrum Olimpiskajā centrā, Juglā, DSN un "Rīdzenē".
Pirms "Kāruma kausa" fināla ļoti labu draudzības turnīru Rugājos aizvadīja Madonas U-10 komanda. Šajā turnīrā spēlējām ar Rugāju, Ērgļu un Rēzeknes "Ezerzemes" komandām – nopelnījām medaļas, mājās pārvedām kausu un kliņģeri.
1. jūnijā Salaspils sporta hallē U-10 komanda apakšgrupā izcīnīja uzvaras pret BS "Rīga"/Juris un DSN/"Otersons", bet zaudēja spēlē pret Tukuma zēniem. 2. jūnijā 41 komandas konkurencē cīnījāmies par 9.-16. vietu.
2. jūnijā Madonas BJSS U-10 basketbolisti "Kāruma kausa" finālposmā 1/4 finālā par 9.-16. vietu izcīnīja uzvaru pret "Rugājiem" ar rezultātu 52 : 26. Otrajā dienas spēlē 1/2 finālā par 9.-12. vietu ar 46 : 55 sekoja zaudējums "Valmierai". Spēlē par 11. vietu gūta uzvara pār Mārupes SC – 68 : 46. Finālposmā izcīnīta 11. vieta 41 komandas konkurencē, kas ir labs rezultāts.
Madonas BJSS U-11 (2006. g. dz.) grupas zēni 3. jūnijā Rīgā, Rīdzenes sporta skolā, izcīnīja uzvaru savā apakšgrupā. Ar 62 : 52 pārspēta I. Miglinieka sporta skola, gūtas uzvaras pār "Rīdzeni" (63 : 44) un Tukuma komandu (57 : 50), iekļūstot stiprāko komandu astotniekā 42 komandu konkurencē.
4. jūnijā U-11 komanda 1/4 finālā piedzīvoja zaudējumu "Rūjienai" (51 : 56), mazajā pusfinālā par 5.-8. vietu gūts zaudējums "Juglai" ar 38 : 51, bet sezonas pēdējā spēlē par 7. vietu 42 komandu konkurencē izcīnīta uzvara pār "Siguldu" (46 : 43).
Aicinām puišus pievienoties šīm komandām, jo sākt nekad nav par vēlu.
Paldies zēniem par izturību un cīņassparu, kā arī vecākiem par atbalstu.
13.06.2017