Jau no 13. maija sācies Latvijas čempionāta Ziemeļaustrumu reģiona 2. līgas čempionāts futbolā.
Komanda "Kvarcs"/Madonas BJSS Latvijas futbola 2. līgas čempionātu uzsākusi ar zaudējumu.
Futbola komanda "Kvarcs"/Madonas BJSS ir aizvadījusi pagaidām vienu spēli, kurā piekāpās pagājušās sezonas uzvarētājiem – BSC "Balvi" –
ar rezultātu 3 : 0. Spēle jau no pirmās minūtes bija ļoti spraiga, un spēlētāji laukumā cīnījās par katru bumbu. Diemžēl madoniešiem neizdevās iekarot balveniešu vārtus. Šobrīd turnīra tabulā "Kvarcs"/Madonas BJSS ir trešajā vietā, bet priekšā vēl visa sezona.
Turnīra tabulā uz 6. jūniju 1. vietā atrodas BSC "Balvi" komanda, 2. vietā – "Lubāna"/"Degumnieki", 3. vietā – "Kvarcs"/Madonas BJSS, 4. vietā – FB "Gulbene", 5. vietā – Ludzas NSS.
Nākamā – atbildes – spēle Madonas pilsētas stadionā paredzēta 18. jūnijā pulksten 14.30 pret BSC "Balvi". Gaidīti visi futbola draugi un līdzjutēji!
7.06.2017.