Jau rīt ar jaukto koru koncertu sāksies Madonas pilsētas svētki. – Vai esat jau izpētījuši svētku programmu? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Laura no Bērzaunes: – Visvairāk jau ir ieinteresējuši gaisa balonu lidojumi. Tas ir kaut kas neierasts. Savulaik, kad Madonā tie jau notika, no tāluma redzēju, kā gaisa baloni lido virs Madonas, cik skaisti tas izskatās. Nebūtu iebildumu arī pašai kādreiz palidot ar gaisa balonu.
Madonietis Valērijs: – Par svētkiem esmu dzirdējis, bet izskatās, ka nesanāks tos apmeklēt, jo ir jāstrādā. Labi, ja izbrīvēšu laiku, lai piedalītos vēlēšanās. Sveicot Madonu 91. dzimšanas dienā, novēlu tai būt vēl skaistākai. Madona jau tagad ir visskaistākā, un lai tā arī turpmāk zeļ un plaukst!
Madoniete Evita: – Jā, tos es apmeklēju katru gadu. Arī šāgada svētku afiša ir jau izstudēta. Interesē pasākumi gan bērniem, gan pieaugušajiem. Priecē, ka katru gadu svētku organizatori izdomā kaut ko jaunu un interesantu. Ļoti labi, ka šogad notiks gaisa balonu festivāls. Tas piesaistīs cilvēkus arī no citurienes, ne tikai novadniekus.
Madoniete Paula: – Mazliet ar svētku programmu esmu jau iepazinusies. Interese ir par gaisa baloniem, tāpat balli un citiem pasākumiem. Vienīgais, kas apbēdina, ir laikapstākļu prognoze. Tie daudz ko var sabojāt, bet cerēsim uz labāko.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
31.05.2017.