Vakar Madonas novada pašvaldības pašreizējā sasaukuma pēdējā domes sēdē deputāti pieņēma lēmumu par jaunveidojamās Madonas pilsētas vidusskolas direktora iecelšanu.
Šā gada 31. martā Madonas novada pašvaldības dome pieņēma lēmumu par Madonas novada pašvaldības Madonas pilsētas vidusskolas direktora amata konkursa nolikuma apstiprināšanu, un uz vidusskolas direktora amatu tika izsludināts konkurss. Kā pastāstīja pašvaldības izpilddirektors Āris Vilšķērsts, kas bija arī pretendentu izvērtēšanas komisijas (septiņu locekļu sastāvā) priekšsēdētājs, konkursā uz amatu pieteicās četri pretendenti. Otrajai kārtai kvalificējās trīs no tiem, jo viens pretendents nebija iesniedzis visus nepieciešamos dokumentus.
– Pretendentu vērtēšanas otrajā kārtā, kas sastāvēja no zināšanu pārbaudes testa un kompetenču intervijas, lielāko punktu summu ieguva Madonas pilsētas 1. vidusskolas direktora pienākumu izpildītāja Inese Strode, kuru komisija virza apstiprināšanai direktores amatam uz domes sēdi, – norādīja Āris Vilšķērsts.
Inese Strode Madonas pilsētas 1. vidusskolā kā pedagogs strādā kopš 1991. gada. Desmit gadu pildīti direktora vietnieces pienākumi, bet pēdējos divus gadus Inese Strode pildījusi direktora pienākumus.
Domes nolēma iecelt Inesi Strodi par Madonas pilsētas vidusskolas direktori, uzdodot pašvaldības izglītības nodaļai saskaņot direktores apstiprināšanu Izglītības un zinātnes ministrijā (IZM) un izpilddirektoram slēgt darba līgumu ar Inesi Strodi pēc IZM saskaņojuma saņemšanas.
Plašāku informāciju sniegsim kādā no nākamajiem laikraksta numuriem.
26.05.2017.