– Vai jūs iepriecina ziņa, ka pasaules čempionāts hokejā 2021. gadā notiks Rīgā un Minskā? – jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Madonietis Jānis: – Tā ir ļoti laba ziņa un lieliska iespēja čempionāta spēles skatīties tepat Latvijā. Varbūt es, līdzīgi kā 2006. gadā, kad pasaules čempionāts arī notika Rīgā, noskatīšos kādu spēli klātienē. Pozitīvi vērtēju Latvijas hokeja izlases sniegumu šāgada čempionātā, kura mūs gan varēja iepriecināt ar vēl vienu spēli.
Biruta no Lazdonas pagasta: – To, ka čempionāts atkal notiks Rīgā, mēs esam pelnījuši. Šogad pēc pirmajām trim mūsējo spēlēm bija gandrīz vai stāvus jālec gaisā no prieka. Ja tik negodīgi nebūtu izrīkojušies ar pirmajiem vāciešu gūtajiem vārtiem, iespējams, mūsējie spēlētu ceturtdaļfinālā. Ar lielu interesi skatījos finālspēli. Es gan tā kā vairāk biju par kanādiešiem.
Madonietis Florians: – Tas, protams, ir priecīgs jaunums. Varēsim pasaules čempionātu skatīties klātienē. Latvijas hokeja izlase šogad iepriecināja ar savu sniegumu. Turklāt pie lielākas veiksmes varēja spēlēt arī ceturtdaļfinālā. Pietrūka pavisam maz.
Madonietis Aigars: – To, protams, mēs visi esam pelnījuši. Šogad arī Latvijas hokeja izlase nospēlēja ļoti spēcīgi, bet treneris – kanādietis Bobs Hārtlijs – vienkārši ir izcils. Arī zviedri uzvarēja pelnīti.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
24.05.2017.