Jau kopš pagājušā gada nogales jaunie Madonas reģiona uzņēmēji tiekas reizi mēnesī, lai atrastu domubiedrus, klientus un uzzinātu noderīgu informāciju.
Ierasts, ka šīs tikšanās notiek LIAA Madonas biznesa inkubatorā semināra formātā, taču līdz ar siltāka laika iestāšanos plānoti izbraukumi pie kāda no uzņēmējiem.
10. maijā Jauno uzņēmēju klubs atklāja vasaras sezonu un jau devās ciemos pie viena no aktīvajiem kluba dalībniekiem – IK „Kvadriki" saimnieka Mārtiņa Lukaševica. Uzņēmums piedāvā izbraucienus ar kvadricikliem gan bērniem, gan pieaugušajiem, kā arī aktīvas atpūtas iespējas dabiskā un skaistā vidē. Jaunievedums, kas pārsteidza viesus, ir mucu vilcieniņš „Kvadriki ekspresis", kurā var vizināties bērni. Par īpašām aktivitātēm bija parūpējies arī Māris Zvērs – šaujamloku izgatavotājs, kas iepazīstināja visus ar dažādiem loku veidiem un piedāvāja arī šaušanu speciāli sagatavotā mērķī.
Jauno uzņēmēju kluba izbraukuma tikšanās tiek rīkotas, lai labi kopā pavadītu laiku, kā arī lai iepazītos ar novada uzņēmējiem un cits no cita smeltos idejas, kā labāk attīstīt savu biznesu.
Nākamie izbraukumi un kluba tikšanās paredzēta arī vasarā. Jauno uzņēmēju klubs ir neformāla grupa, kurai aicināti pievienoties arī jauni interesenti – uzņēmēji vai biznesa ideju autori. Vairāk informācijas: sazinoties ar Madonas biznesa inkubatoru – Iveta (t. 29177941) vai Liena (t. 26568654).
16.05.2017.