Madonas BJSS vecākās grupas U-19 (1998./1999. g. dz.) jaunieši lūdz basketbola draugus un līdzjutējus atbalstīt komandu šotrešdien Madonas pilsētas sporta centrā pulksten 19 VEF LJBL ceturtdaļfinālspēlē pret Jēkabpils vienaudžiem.
Ir sākušās VEF LJBL finālsacensības daudzās vecuma grupās. U-19 komandas ir izspēlējušas 1/16 un 1/8 finālus. No 2. divīzijas "Play-off" spēlēs piedalījās divas Austrumu un divas Rietumu labākās vecākās grupas komandas, bet no 1. divīzijas – 14 komandas, notikušas vairāk kā 30 spraigas "Play-off" spēles.
Mūsu 1/4 fināla pretinieki – Jēkabpils komanda – 1/16 finālā divās spēlēs pārspēja Bausku un 1/8 finālā divu spēļu summā bija pārāki par Jelgavas komandu. 30. aprīlī Jēkabpils sporta namā pirmajā 1/4 finālspēlē Madonas BJSS U-19 komandas jaunieši spēli aizvadīja ļoti disciplinēti un maksimāli koncentrējušies, kas deva vēlamo rezultātu, un tika izcīnīta uzvara ar rezultātu 91 : 68. Miks Kalniņš guva 29 punktus, Emīls Pētersons pievienoja 18 punktus un 15 izcīnītas bumbas, Normunds Skripka – 16 punktus un 11 rezultatīvas piespēles, Raitis Čakstiņš – 10 punktus, Kristers Rosmanis – 10 punktus un 12 izcīnītas bumbas, atzīstams darbs aizsardzībā – Rūdolfam Brantam, Dagnim Saknem un Artūram Jurkānam.
Jāpiebilst, ka VEF LJBL finālsacensībās drīkst piedalīties tikai mācībās sekmīgi basketbolisti.
Šonedēļ VEF LJBL finālsacensībās par vietu pusfinālā cīnās Madona – Jēkabpils, BJBS "Rīga"/Rīdzene – DSN/Rīga, BJBS "Rīga" – "Ventspils Spars", Valmiera – VEF skola. Par trešdienas spēles nozīmīgumu komentāri lieki. Mums jānovēl veiksme, laba spēle un iekļūšana četru stiprāko komandu pulkā Latvijā. Uz tikšanos šovakar pulksten 19!
03.05.2017.